درباره ما

تاریخچه ما

شرکت دانش بنیان ساینا صنعت ساحل در سال 1393 به صورت یک شرکت مسئولیت محدود تاسیس شده است. حوزه فعالیت این شرکت خدمات فنی مهندسی و طراحی در حوزه صنعت دریایی می باشد. طراحی و تهیه مستندات مهندسی و کارگاهی جهت ساخت انواع شناورهای تجاری شامل شناورهای باری، صیادی، مسافربری، تفریحی و خدماتی مهمترین حوزه فعالیت این شرکت را تشکیل می دهد. در حوزه شناورهای موجود نیز خدمات مهندسی مانند تغییر کاربری، بروزرسانی مستندات ثبتی و ایمنی، محاسبات جهت حمل بار خاص یا نصب تجهیز از جمله فعالیت های این شرکت محسوب می گردد. در صفحه نخست سایت و در بخشهای پروژه های این شرکت خدمات این شرکت به تفکیک معرفی شده است. شرکت ساینا صنعت ساحل در سال 1398 موفق کسب عنوان شرکت دانش بیان-تولیدی نوع دوم شده است.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

خدمات مهندسی در حوزه صنعت دریایی توسط موسسات رده بندی مورد ارزیابی قرار می گیرند و پس از انطباق با استانداردها و کنوانسیون های بین المللی جهت بکارگیری و اجرا مورد تایید قرار می گیرند. در کشور عزیز ایران نیز دو موسسه رده بندی آسیا و ایرانیان به عنوان نماینده پرچم ایران از طرف سازمان بنادر و دریانوردی وظیفه نظارت بر طراحی و ساخت شناورها و صدور گواهینامه های قانونی شناور ها را بر عهده دارند. شرکت ساینا صنعت ساحل از زمان تاسیس تا کنون انجام پروژه های بسیاری تحت نظر این دو موسسه را داشته و در حال حاضر این شرکت مفتخر است تا رضایت این موسسات از کیفیت انجام خدمات را بدست آورد. این موضوع برای تمامی مشتریان این شرکت قابل استعلام می باشد.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستسبز هستیم
  • ماشین الاتتجهیزات به روز
  • طراحی بی نقصتا انتها با شماییم

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

عالی حرفی برلی گفتن ندارم

علی ادنانسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع و درست پروژه را پیشبردید تشکر کنم

رضا سامانیشرکت صنعتی

دوستتون دارم ،  اخلاق کاریتون حرف نداره

میرزاییشرکت کشتی سازی

مشاهده

نتایج ما

شرکت ساینا صنعت ساحل افتخار همکاری با شرکت ها و کارخانه های کشتی سازی بزرگی چون شرکت ایزوایکو، کشتی سازی ایلکا بوشهر، کشتی سازی صنعت و دریایی خرمشهر، پتروشیمی مسجد سلیمان و شرکت ناردیس را داشته و موفق به حسن انجام کار شده است. در بخش تاییدیه های سایت پروژه ها و تاییدیه های حسن انجام کار قابل مشاهده می باشد.

130+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

طراحی به چه شکل انجام میشود ؟

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

زمان عملیاتی شدن یک طرح

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.